.

.

Био Fingerprinter RFID 125khz EM Картичка самостоен тастатура со У диск извоз интерфејс за врата контрола на пристап+напојување

Био Fingerprinter RFID 125khz EM Картичка самостоен тастатура со У диск извоз интерфејс за врата контрола на

DEN 1196.00
DEN 1344.00
-11 %
Од стока


1. Производ Вовед
1. 1 Упатство За Корисникот
Ова е нов самостоен верзија отпечаток контрола на пристап на уредот, можете да го користите за отпечатоци и картичка за да се потврди. Тоа е многу лесно да се работи, жици
терминалот е иста како самостоен отпечаток пристапите до уредот на themarket. Корисникот може да го користи овој уред наместо на картичка за пристап на уредот или
лозинка за пристап за уред, со тоа што не треба да се промени anywhing.ве молиме да користите контрола на пристап на моќ и да ја инсталираш далеку од дожд. ве молиме
не ја напушти опрема во светлината да блесне и да не се удри во него.
Спецификација
Скенер Оптика стакло
ДАЛЕКУ 0001 %
FRR 50. 01%
Признавање брзина ≤1 . 5s
Признавање начин : 1 : N
Отпечаток капацитет 500
Капацитет на складирање : 1 00000
Комуникација начин : Отпечаток, лична карта(Ем 1 25khz)
Извештај : U флеш диск за извоз TXT датотека
Тастатурата : 15
Влезната порта : 9 цифра (моќност контрола на заклучување/прекинувач/врата)
Укажуваат на светлина : црвена, зелена и ѕвончето
Големина на : 170* 65* 50 ММ
Пакет Листа
1* Био Fingerprinter RFID 125khz EM Картичка самостоен тастатурата
1* 3А напојување адаптер(ЕУ/САД Приклучок )
5* 125khz keyfob

Бренд Име:
Jedrek
Број На Модел На:
M1
R

Додатоци на производи