.

.

Бесплатен превозот На Newset механички МИНИ комбинација брава, лозинка за заклучување, машини, без напојување

Бесплатен превозот На Newset механички МИНИ комбинација брава, лозинка за заклучување, машини, без напојување

DEN 912.00
Од стока


Ве молиме да ни кажете : крстот товарење или Вертикална вчитување Материјал : ABS еколошки пламен retardant село инструкциите На кабинетот на комбинација брава 1. Комбинација заклучување од страна на 4 зборовите комбинација, може да се постави за да се 10000 различни поставите лозинка, усвојува knob ротација заклучување на отворени и затворени, го кодот за јазик плоча за средно lash за управување со итни случаи копче за заклучување на фабрички код 0 0 0 0. Методи : 2. Лозинката Прилагодувања мора да се постави под отвори било која лозинка, и ве молиме имајте во предвид дека поставите лозинка за да ја заклучите во заклучување држава (односно, 90 степени спротивно од стрелките на часовникот), по заклучување на лозинка на моторната плоча, се повлече отворена, за да се спречи другите кога лозинката е точна, за 90 степени во правец на стрелките на часовникот за да го отворите, со што комбинација брава со лозинка за да ја отворите.
3. Лозинката заборавени решение : се користи за итни случаи за скролување за да ја отворите, повлечете го копчето, по вртење за 90 степени во тешко со микро игла : повраќање на лозинка, исто така, дупка, влечење за да се движат на соодветниот збор тркала, додека иглата во движење, зборови не може да се повлече за да се движат, а потоа повраќање на лозинка.

R

Додатоци на производи