.

.

13.56 mhz пасивни водоотпорен Силикони RFID wristband,70mm RFID Силикони Нараквица,100pcs/многу

13.56 mhz пасивни водоотпорен Силикони RFID wristband,70mm RFID Силикони Нараквица,100pcs/многу

DEN 5520.00
Од стока


13.56 mhz пасивни водоотпорен Силикони RFID wristband,70mm RFID Силикони Rewritable Хривнија
Спецификации
чип Вид
FM11 RF08 (Компатибилен Mifare 1 K s50 на унодц)
Оперативен Фреквенција
13.56 MHz
Капацитет
1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Дијаметар
70mm
Материјал :
Силикони
Протокол :
ISO14443 A
Животната Средина Спецификација
Температурата на работа :
-10 Celsius на +500 Celsius
Водоотпорен,Dustproof : IP65
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Bule,Црвена,жолта , други
Примена :
Базени, запишани во гимназиите, Ладење storerooms, контрола на Пристап, Настан цените, Погоден за влажни средини
Прилагодување Поддршка
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Боја може да бидат избрани
Свила Екран Печатење на ЛОГО
Ласерски Engrave ЛОГОТО
Џет Печатење Сериски Број
Ласерски Engrave Сериски Број
Факултативна Идентичен
Mifare серија ISO14443 A, јас КОД SLI, ISO 15693, ISO18000-3
Ако ви треба други чипови,различни бои,и други дијаметар,pls контактирајте ме! Ви благодариме

R

Додатоци на производи