.

.

freeshipping воена резервоарот гумичка за kindgarden на децата да се забавуваат.училиште игра гумичка,канцелариски гумичка set30 парчиња по многу

freeshipping воена резервоарот гумичка за kindgarden на децата да се забавуваат.училиште игра гумичка,канцелариски

DEN 786.00
DEN 883.20
-11 %
Од стока


Сите предмети и додатоци ќе бидат двојно проверени пред превозот, да се guranteed во сосема нова состојба и да работат совршено.
• Ве молиме оставете ги вашите точно превозот адреса во детали, вашето име и телефонски број кога ќе го поставите цел. Се осигура вашата адреса може да биде предаден пред да се направи нарачката.
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход, бидејќи Царинските политики широко варира од земја до земја. За повеќе информации ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви посебни барања за превозот,ви благодарам.
Ве молиме кликнете "Заврши Цел" копчето за ослободување на плаќање на продавачот по приемот на производот .
• Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ви помогне да ни даде позитивни повратни информации . Ако проблемот се најде со објектот, само нас контакт пред да ја напушти која и негативни повратни информации тука, како што ние мислиме дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација.
Благодарам многу.
Пакување Детали Единица Тип :
Пакет Тежина : 1.35 kg (2.205 lb.) Пакет Големина : 18cm x 12cm x 9cm (5.91 во x 5.91 во x 5.91 во)

R

Додатоци на производи