.

.

10pcs возрасни chlid долг рок фудбал кошарка група против scrimmage вест борбената обука вест резервоарот врвот лакрос дресови

10pcs возрасни chlid долг рок фудбал кошарка група против scrimmage вест борбената обука вест резервоарот врвот

DEN 1496.16
Од стока


start Isv Module Wrap12061
end Isv Module Wrap12061
start Isv Module Wrap12060
end Isv Module Wrap12060
Име : возрасни chlid фудбал фудбал кошарка група против scrimmage вест борбената обука вест резервоарот врвот лакрос дресови
мало дете големина, дете големина, возрасни големина,
мало дете големина (должина 45см ширина 28cm) помалку потоа 1.0 метри, шест бои (флуоресцентна зелена, црвена, жолта, небо сина, портокалова, розова)
детето големина (50cm должина ширина 32cm) помалку потоа 1.3 метри)
боја : 1-12(оставете порака изберете боја)
возрасни големина (должина 63cm ширина 43cm) помалку потоа 85 KG)
боја : 1-12(оставете порака изберете боја)
Добредојдовте на големо и обичај! Сите продукти Може да се меша трговија на големо (мешани бродот ќе се лесно евтини). (Ако цел повеќе, повеќе повластен цена).
Други земји, ве молиме контактирајте со продавачот консултирајте се со детални превозот цени
Добредојдовте на големо или Прилагодите
ние сме професионален спортски " добра продавница.
Превозот :
1. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со царината. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
2.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена. Но, тоа може да биде за 45days, ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
3.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days., ако постои царинската проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
4.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите . јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благодариме
Нашиот бизнис Гаранција
1.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена.
2.Превозот и ракувањето е неповратни.
3.Купувачот плаќа врати превозот.
4.За да побарате враќање ве молиме контактирајте со нас
5.Сите се враќа, мора да го придружува оригинално пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не следи

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
кошарка
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Функција:
Брз Сува,Дише,Реверзибилна,Рефлексивни,Windproof,Водоотпорен
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
изберете работ пронаоѓач
R

Додатоци на производи