.

.

Софија Принцеза Маскота Костим Софија Првиот Цртан филм Костимот Партија Фустан за деца и возрасни Фабрика за Директна Продажба

Софија Принцеза Маскота Костим Софија Првиот Цртан филм Костимот Партија Фустан за деца и возрасни Фабрика

DEN 3876.00
DEN 4080.00
-5 %
Од стока

Ви благодариме за вашето разбирање. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере.
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Политика На Враќање
1.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Спецификација :
S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7",
M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11",
L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3",
XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7",
Нарачана (Plz ги споделите со нас)
Материјал :
Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците.WEL C O M E T O M A S C O T C ITY!
ВНИМАНИЕ :
Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. EMS е наш основен превозот избор.

боја:
Пинк
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
R

Додатоци на производи