.

.

Делукс Snoman Маскота Mens Фенси Облека Костим Божиќ Маскота OS

Делукс Snoman Маскота Mens Фенси Облека Костим Божиќ Маскота OS

DEN 4080.00
Од стока


Гигант Делукс Маскота - Снежните Снешко
Вклучува : Гигант главата, кадифен jumpsuit со прилог раце & чевли покрива со гума зафат ѓон.
Бренд нови
Една големина одговара на повеќето до 6ft 2"

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Божиќ
R

Додатоци на производи