.

.

маскота жаба Маскота Костим за Возрасни Големина Денот на Вљубените Жаба Mascotte Облека Одговараат Фенси Облека

маскота жаба Маскота Костим за Возрасни Големина Денот на Вљубените Жаба Mascotte Облека Одговараат Фенси Облека

DEN 14501.00
DEN 15264.00
-5 %
Од стока


Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2.1 МАСКОТА на големо, продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Ако сакате да трговија на големо ние може да се комбинираат за пратката. Користете ладна вода и благ детергент. Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал.
** * Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете некоја порака до нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Главата Употреба тапацир спреј пена за чистење или благ детергент и влажна сунѓер.
Не се впие или не ја потопувајте во вода
Карактеристики : 1. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
** *Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.9 стапки) XXL
Производ : brand new
Возрасни Големина : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Возрасни 5'3"(160cm) до 5'11"(180cm) високи и под 200 кг тежина. Ве молиме, чувајте ги вашите примање адреса и телефонски број точни.6 стапки) XL
200cm-210cm (6.

R

Додатоци на производи