.

.

маскота Божиќ Дедо Мраз Маскота Костим Цртан Лик Божиќ Дедо Мраз Mascotte Облека Одговараат на EMS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

маскота Божиќ Дедо Мраз Маскота Костим Цртан Лик Божиќ Дедо Мраз Mascotte Облека Одговараат на EMS БЕСПЛАТЕН

DEN 9485.00
DEN 9984.00
-5 %
Од стока

За комплетно чистење по костимот е носење на неколку пати, ние ви препорачуваме земајќи костимот на drycleaners
1.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ви благодариме за вашето разбирање
***Ако имате било какви прашања или загриженост во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно да ни e-mail. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување
Политика На Враќање
1.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
производ големина :
158cm-168cm (5. ние пополни полипропилен памучен Материјал во средината на надворешниот и внатрешниот ткаенина, Тоа се направи костимот мека и verisimilitude. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. Користете ладна вода и благ детергент.
Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2.

R

Додатоци на производи