.

.

маскота Црвено Валентин Срцето Маскота Костим за Возрасни Големина Валентин Срцето Mascotte Облека Костим Партија Фенси Облека

маскота Црвено Валентин Срцето Маскота Костим за Возрасни Големина Валентин Срцето Mascotte Облека Костим Партија

DEN 15778.00
DEN 16608.00
-5 %
Од стока

Водоотпорен : EPE материјал може да биде отпорност на Вода
7. Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал.
Висат сува само
3.
Материјал : Глава : EPE (не картон).3 стапки) L
192cm-200cm (6. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
** * Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете некоја порака до нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување
Политика На Враќање
1.

R

Додатоци на производи