.

.

маскота Фокс Маскота Костим Божиќ ноќ на Вештерките Партија Mascotte костим Облека Одговараат на EMS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

маскота Фокс Маскота Костим Божиќ ноќ на Вештерките Партија Mascotte костим Облека Одговараат на EMS БЕСПЛАТЕН

DEN 9029.00
DEN 9504.00
-5 %
Од стока

Користете ладна вода и благ детергент.Издише и визија : Корисникот може да здив многу добро кога тој носи тоа, постојат дупка на очите и устата, вратот област, Тие имаат доволно вентилација за Корисникот, Корисникот треба добра визија од главата, очите или устата. Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.Глава материјал : Ние употреба на напредни машина за производство на EPE глава, тоа е посилен и доволно тешко за да се избегне да се пробие кога тоа се исполнат штрајк случајно ,Корисникот глава можат да бидат заштитени многу добро, но картон глава беше продуциран од картон парчиња, тие најчесто беше agglutinated од лоши gluewater ,овој вид на главата не е многу цврста, и многу лесно да се претвори во фрагмент, Во исто време, gluewater се направи штета на Корисникот, Тоа го прави на Корисникот главоболка или се чувствуваат несреќни. Овие трошоци се на купувачот одговорност.6 стапки) XL
200cm-210cm (6.5 стапки) S
168cm-180cm (5.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
производ големина :
158cm-168cm (5.

R

Додатоци на производи