.

.

маскота ПЕТЕЛ Маскота Костим Божиќ ноќ на Вештерките Партија Цртан Лик Фенси Облека се Облекуваат Одговараат на

маскота ПЕТЕЛ Маскота Костим Божиќ ноќ на Вештерките Партија Цртан Лик Фенси Облека се Облекуваат Одговараат

DEN 16416.00
DEN 17280.00
-5 %
Од стока

Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал.
** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.Глава материјал : Ние употреба на напредни машина за производство на EPE глава, тоа е посилен и доволно тешко за да се избегне да се пробие кога тоа се исполнат штрајк случајно ,Корисникот глава можат да бидат заштитени многу добро, но картон глава беше продуциран од картон парчиња, тие најчесто беше agglutinated од лоши gluewater ,овој вид на главата не е многу цврста, и многу лесно да се претвори во фрагмент, Во исто време, gluewater се направи штета на Корисникот, Тоа го прави на Корисникот главоболка или се чувствуваат несреќни.

R

Додатоци на производи