.

.

маскота црвено Срце Маскота Костим за Денот на Вљубените Црвено Срце Mascotte Облека Одговараат Фенси Облека ЕМС БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

маскота црвено Срце Маскота Костим за Денот на Вљубените Црвено Срце Mascotte Облека Одговараат Фенси Облека

DEN 13589.00
DEN 14304.00
-5 %
Од стока


** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
** * Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете некоја порака до нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.
Материјал : Глава : EPE (не картон).
Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2.
Кориснички служба : Ние може да го прилагодите лични костим за вас според сликите што се обезбеди и материјал или големина ви е потребна.
Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.Издише и визија : Корисникот може да здив многу добро кога тој носи тоа, постојат дупка на очите и устата, вратот област, Тие имаат доволно вентилација за Корисникот, Корисникот треба добра визија од главата, очите или устата. Ако сакате да трговија на големо ние може да се комбинираат за пратката. Ве молиме овозможи до 48 часа доцнење во добивањето на нашиот одговор по долго време на викенди или празници.
Превозот : На производот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

R

Додатоци на производи