.

.

Ѕид Дома Декор на Животните Вечер орел 14ct DMC Смета DIY Крстот Бод Колекции Крст-бод Поставите Везови Везана Слични Затемнете

Ѕид Дома Декор на Животните Вечер орел 14ct DMC Смета DIY Крстот Бод Колекции Крст-бод Поставите Везови Везана

DEN 351.00
DEN 688.80
-49 %
Од стока


Ѕид Дома Декор на Животните Вечер орел Бело Платно 14ct DMC Смета DIY Крстот Бод Колекции Крст-бод Поставите Везови Везана Слични Затемнете

Големина:
27x34cm
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Тип На Единица:
1 парчиња
Шаблон Тип:
Модерна
Може да се прилагоди:
Yes
колекции за везови:
занаети
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
R

Додатоци на производи