.

.

Везана,опуштена Отворено кафе рачно производство 14CT Смета За Вез,DIY DMC Крстот бод колекции,Уметност Крст-Крои Дома Декор

Везана,опуштена Отворено кафе рачно производство 14CT Смета За Вез,DIY DMC Крстот бод колекции,Уметност Крст-Крои

DEN 2063.52
Од стока

Крстот бод комплет, треба шиење со себе големина на Слика : 81 X40cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:91 X50cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. 100% сосема нов. 100% памук производи. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. бело платно (14ct). исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа.
Превозот
1. Ние брод на Светот.
2. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
4. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Други Политики
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
2. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Контактирате за Ако имате било какви проблеми. Ве молиме контактирајте со нас

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
dahlia
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Стил:
Медитеранот
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции
бод:
450220
R

Додатоци на производи