.

.

Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Везови колекции,Прецизни Печатени Magnolia Цвеќиња Модели на 3D 5D Смета Крст-Крои

Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Везови колекции,Прецизни Печатени Magnolia Цвеќиња Модели на 3D 5D Смета

DEN 138.00
DEN 145.44
-5 %
Од стока


нашата големина значи големината на платно и го само за референца
Ова е 3 D крстот бод.
Големина на крпа околу 47*36cm
Извезена мобилен број : 190w*130h
податоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

R

Додатоци на производи