.

.

Домашно Милениче Виножито Куче, Мачка Јака Поводник Со Бел Најлон Куче Води Шарени Влечење Јаже & Темперамент

Домашно Милениче Виножито Куче, Мачка Јака Поводник Со Бел Најлон Куче Води Шарени Влечење Јаже & Темперамент

DEN 695.52
Од стока


Висок 100% Гаранција За Квалитет,
Бренд нови Виножито Најлон Куче Јака со Прстен и Поводник
Меки,силни, отпорни, и удобно, совршен за кучиња.
Боја : 7 шарени(Виножито боја)
Јака и поводник
ширина : 1.0 cm
Јака : 20-33cm
Поводник : 115cm (со рачка и hummer затворач)
10pcs по пакет
Испорака метод :
Поштенски полнење не вклучува регистрирани такса
Ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да плаќаат.
Ние Брод на Светот, освен Хонг Конг, Италија, Нигерија,
и ние не бродот да APO/FPO
Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.

R

Додатоци на производи