.

.

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ домашни Миленици, Додатоци Памук Личност Прилагодливи Elk Еленски Куче Јака За Мали, Средни и Големи Кучиња, Мачки S-L

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ домашни Миленици, Додатоци Памук Личност Прилагодливи Elk Еленски Куче Јака За Мали,

DEN 457.00
DEN 571.68
-20 %
Од стока


Чиста прирачник за мерење,постои 1-2cm грешка припаѓа на нормалниот опсег ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Име : Пет Elk еленски јака
Материјал : памук
Боја : кафена
Големина : S M L
Применливи сезона : Сите Сезони
Моделирање : Elk еленски
Тежина : S-22g М-32g L-35g
Применливи празници : Божиќ
Погоден за домашни миленици : мали, средни, големи мачки и кучиња
4 причини не може да се замени
1.Личноста на елен еленски моделирање, така што твојата љубов милениче во Божиќ повеќе внимание. 2.Со еластична дизајн, слободно да се прилагоди на големината, носат повеќе удобно. 3.Постојат зелени листови и бели влакна на јака како разубавувањето, перформансите на повеќето сликовито. 4.Elk еленски изградена-во жица, да може брзо да се врати, не е лесно да се деформирани.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Персонализирани
Тип:
Кучиња
Производот Категорија:
куче јака
боја:
Браун
Големина:
S M L
Погоден за:
мали, средни и големи кучиња, мачки
Функција:
Elk еленски
R

Додатоци на производи