.

.

200 компјутери/многу Коска Шепа Срце облик Стил Миленичиња Куче ID Име Ознака Миленичиња Куче Pendant Милениче Декорација Бесплатен Превозот

200 компјутери/многу Коска Шепа Срце облик Стил Миленичиња Куче ID Име Ознака Миленичиња Куче Pendant Милениче

DEN 8159.52
Од стока


Коска Шепа Срце облик Стил Миленичиња Куче ID Име Ознака Миленичиња Куче Pendant Милениче Декорација
Карактеристики На Производот :
1. На ќеса може да се отстранат, со цел да ви напишам информации за контактот, можете да се јавите кога домашно милениче се изгуби.
2. Се применува за dacorate домашно милениче, за да се спречи миленици од добивање на изгубени.
Спецификација :
1. Материјал : Метал
2. Димензии : Дијаметар : околу 3 cm / 1.18 инчен
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.
Пакетот вклучува
200 компјутери Миленичиња Куче ID Име Ознака

Големина:
30MM
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Бренд Име:
Ла MaxZa
Шема:
Животните
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Беџ
Материјал:
Легура
R

Додатоци на производи