.

.

Професионални Куче Кората Контрола Јака Staticity electrici Автоматско Вибрации Шок Обука StopBarking стилски Дрво Појас Јака

Професионални Куче Кората Контрола Јака Staticity electrici Автоматско Вибрации Шок Обука StopBarking стилски

DEN 1391.00
DEN 1739.04
-20 %
Од стока


Професионални Куче Кората Контрола Јака Staticity electrici Автоматско Вибрации Шок Обука Stop Barking стилски Дрво Појас Јака
100% висок квалитет и бренд!
спецификација :
Во случај на
1 Функција : вибрации + звук + чувствителност на вредноста
2. Боја : Како што е прикажано (бидете сигурни дека ќе не им пречи кога со нарачување.)
3. Овој производ ги користи литиум батерија
4 за сите кучиња
функција :
1. Двојно признавање на лае.
2. само кората обука две-во-едно.
3. преку Bluetooth конекција јака и мобилен СТАН, СТАН обука
.4. Автоматско спиење заштита
.5. Максимална ефективна далечина од 30 метри.
6. внатрешна и надворешна, еден, повеќе домашни миленичиња на семејството само.
7. специјално дизајнирани за долга коса куче посебен сензор главата.
Пакување Се Вклучени :
1 X Најлон Појас
1 x Прирачник за Корисникот (ве Молиме прочитајте ги прирачник за корисникот пред да го користите овој производ)
ЗЛАТО
BLACKB
Постојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте вашата посета! Подолу е линкот од нашата продавница :
Контактирајте со нас
Ако сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со трговијата јасли, foxmail, и телефон.
За плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
1. Alipay(Зачувам)
2. Банкарски Трансфер
Ве молиме ни e-mail за да добиете информации
Банкарски Трансфер метод на плаќање ќе бидат потребни за да додадете $25.00 на вашиот вкупната за банкарска трансакција на плаќање
За превозот
1. Ќе објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail 5 работни денови по добивањето на средствата или Очекување расчисти Исплата.
2. Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работни денови.
3. Ако сакате да примате го објектот побрзо, можете да изберете и други пратката, како што се EMS, Fedex, но EMS, Fedex се скапи од Кина Пост Воздух Mail, и пред да ги нарачате на објектот, треба да се јавите ни се на првата, и ние треба да се додаде разликата во цената. Инаку, ние не би?т испрати до вас. Ви благодарам на совети.
Политика на враќање (САМО за РАЗМЕНА)
1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот,
но, треба да контактирате со нас во 7days и да се врати во рок од 10 дена од датумот на кој сте го добиле.
2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење на број.
И вие исто така треба да ни кажете причината за враќање.
3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.
За повратни информации
Повратната информација е многу важно за нас, па ако имате примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации, и ние, исто така може да го направи тоа. Ако не сте задоволни со тоа, пред да ја напушти негативни повратни информации ве молиме да ги споделите со нас прво, и ние може да ви помогне да го решите проблемот, се додека не сте задоволни со тоа.

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Бренд Име:
Брзо домашно милениче
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Автоматско barker
боја:
црна/злато
SKU:
ARX0002
R

Додатоци на производи