.

.

Повеќенаменски Спортски Мека Внатрешна Најлон Поместена Куче Влече Обука Подигнат Вест Прилагодливи Се Вклопува Husky Pitbull Боксер 5 Бои S M L

Повеќенаменски Спортски Мека Внатрешна Најлон Поместена Куче Влече Обука Подигнат Вест Прилагодливи Се Вклопува

DEN 417.00
DEN 417.12
-0 %
Од стока


Спорт куче темперамент, наука, удобност дизајн,висок квалитет на гаранција.
Материјал : Трајни НАЈЛОН материјал, долготраен и перат.
Тешки метали D прстен. висока затегнувачка цврстина, отпор да се скрши бесплатно.
Заклучување ослободување тока : бесплатни конверзија заклучување и отворени,
не се плаши од куче случајно се ослободи од.
Одговара за средни и големи кучиња, Husky Pitbull Боксер
Големина на :
S : Градите за 17-23" (43-58cm)
М : Градите за 23-28"(58-71cm)
L : Градите за 25-30"(64-76cm) ве Молиме Имајте во предвид : Пред цел, бидете сигурни дека вашето куче е погоден за оваа големина.
Бесплатен превозот за повеќето земји. Ние брод на вас од страна на Кина Пост Воздух ако пакетот помалку од 2 кг. Ако вашиот купите повеќе од 2kg, ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / Посебна линија ) за вас. Тоа ќе трае 5-10 работни денови. Ако не можете да го добиете вашиот предмет во 6 недели, ве молиме ги споделите со нас сега, ние ќе ги провери тоа за вас.
Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни Повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот за вас.
Ние ќе ги провери секој објект пред пратката, за да се избегне враќа за неисправни или неточни. Па така по приемот на стоката, ве молиме проверете тоа лице во лице. Ако има било какви штети, ве молиме барањето за надомест на штета за курирска компанија веднаш, (Ние ќе ви помогнеме во барањето). Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара : да Контактирате со нас преку Alibaba.com's центарот Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање на Сите врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот

R

Додатоци на производи