.

.

Најлон Јажето P Логор Послушност Куче Миленичиња се Лизга Обука Поводник Води 3 Бои Стр Поводник Куче Доведе 52 0.8 cm(дијаметар) 130CM Должина

Најлон Јажето P Логор Послушност Куче Миленичиња се Лизга Обука Поводник Води 3 Бои Стр Поводник Куче Доведе

DEN 720.00
Од стока


Опис : Боја : Црна, Црвена, Сина
Дијаметар : М : 0.8 cm(0.32")
Должина : 120cm(47")
Опис : Боја : Црна, Црвена, Сина
Дијаметар : М : 0.8 cm(0.32")
Должина : 120cm(47")
тежина : 45 G
Висок quaility производ,
Бренд new Very убав карактер string P
Облечени брзо и лесно;
Не е лесно да се валкана мирис
Особено погоден за почетна обука на куче
Целосно контролирана јака (Стр збор синџир) Право куче со најсилните способност за контрола на
Во можност во релативно краток период на време, се користи помалку моќ да наметне контрола на куче, и во најкраток можен рок да се поправи грешката однесување на кучињата.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова доведе ќе се стегне ако вашето куче повлекува.
Ве молиме не го стави ова доведе на вашето куче кога ќе го остави
Пакетот Вклучува : 10 x Поводник

R

Додатоци на производи