.

.

Прилагодливи Миленичиња Куче Поводник Јака Кученце Куче, Мачка Додатоци Најлон Поводник Се Подигнат Јака Доведе Виножито Боја Рака На Рака

Прилагодливи Миленичиња Куче Поводник Јака Кученце Куче, Мачка Додатоци Најлон Поводник Се Подигнат Јака Доведе

DEN 719.52
Од стока


Висок 100% Гаранција За Квалитет,
Бренд нови Виножито Најлон Куче Подигнат Поводник
Меки,силни, отпорни, и удобно, совршен за кучиња.
Се подигнат и поводник
ширина : 1.0 cm
Темперамент : 23-45см
Поводник : 115cm (со рачка и hummer затворач)
10pcs во еден пакет
Испорака метод :
Поштенски полнење не вклучува регистрирани такса
Ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да плаќаат.
Ние Брод на Светот, освен Хонг Конг, Италија, Нигерија,
и ние не бродот да APO/FPO
Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот на уплатата примена.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.

R

Додатоци на производи