.

.

Truelove Водоотпорен Куче Зимско Палто Вест Отворено Рефлексивни Одење Топло домашно Милениче Јакна Облека За Големи Мали Кучиња во акции, Топла

Truelove Водоотпорен Куче Зимско Палто Вест Отворено Рефлексивни Одење Топло домашно Милениче Јакна Облека

DEN 1847.00
DEN 1944.00
-5 %
Од стока


Опис :
Тип : Truelove Водоотпорен Куче Зимско Палто Вест
Материјали : Најлон,3 M рефлексивни
Боја : Портокалова,Црна,Жолта
Високо технички јакна го штити вашето куче е најважно за мускулни групи, градите и стомакот област.
Брзо да се стави на и да ги тргнеме, на Самитот Паркови е особено добро прилагодени за затоплување до мускулите на активна
кучиња пред или по тренингот.
Должина(cm/in) 24cm/9.4 во 27cm/10.6 во 30cm/11.8 во 33cm/13in 36cm/14.2 во 40cm/15.7 во 45см/17.7 во 50cm/19.7 во 55cm/21.7 во 60cm/23.6 во 65cm/25.6 во 70cm/27.6 во
Pls мерка на вашиот lenght на вашиот кучиња' телото, како и на истата локација како линија.
Се истакна : големината во табелата е големината на куче. Поради различни мерни методи,големина може да постои во 2 -3 cm грешка
1.Солидна боја, водоотпорен школка Цврсти, трајни материјали се задржи со најактивните куче,лесно се перат комунални јакна.
2.Рефлексивни линија Рефлексивни линија се обезбеди добра видливост, особено во текот на ноќта на патот
3.Топло руно linling.
4.Тока fastener на назад прави на грбот лесно да се стави на и полетување и помош
се прилагоди на големината на градите.
5.Duraflex тока е лесно да се прилагоди на големината на вратот.
За Превозот Испорака на светот. Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 3-10 работни денови по плаќање. Превозот метод Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет : обично 16-35days. (За пакет помалку од 2kgs) DHL,FEDEX,UPS-от,EMS,ТНТ : обично 5-10 работни денови. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ако не сте добиле објектот во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери тоа и да ви одговори што е можно поскоро.Нашата цел е задоволството на клиентите!!
За Повратни информации Откако ќе го потврдите вашиот производ, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со тоа,пред да ја напушти негативни повратни информации ве молиме да ги споделите со нас прво,и ние може да ви помогне да го решите проблемот, се додека не сте задоволни со тоа. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За Враќање И Наплата
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ако производи имаат било каков проблем,pls контактирајте со нас во рок од 24 часа по приемот. Ве молиме Имајте во предвид : Врати објектот треба да биде нова и во оригиналната состојба. Треба да се враќа, се бара. Контактирајте не преку порака или e-mail или трговија менаџер Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Враќање на ставката за согласи на размена или refun
За нас Truelove домашно милениче е повеќето професионални производител на пет производи повеќе од 10 години во Кина. Можеме да нудиме OEM услуга за вашиот сопствен дизајн. Ние ги голем парк и мали наредби за нашите Truelove производи се исто така добредојдени.
Tuelove Рефлексивни Најлон Куче Подигнат Пред Опсег Поместена Брзо Ослободување Прилагодливи scape Доказ Сите Временски води за кучиња домашно милениче
6485125739065488 Топла продажба US $ 10.10
/парче US $ 10.90
/парче US $ 9.30
/парче US $ 35.80
/парче US $ 28.60
/парче

Големина:
XS 40cm, S 45cm, M 50cm, L 55cm, XL 60cm, XXL 65cm, XXXL 70cm, XXS 36cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TRUELOVE
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
боја:
црна,портокалова,жолта
Број На Модел На:
TLG2371
Применливи Раса Куче:
Сите Раси
Спецификација:
36cm,40cm,45см,50cm,55cm,60cm,65cm,70cm
во парк:
Yes
Погоден за:
отворено одење
Употреба:
Куче грб вест,Куче мантил,Пет Јакна
Материјал:
Најлон, 3M Рефлексивни
Функција:
Водоотпорен, Рефлексивни
Времето:
Сите временски услови
R

Додатоци на производи