.

.

Бесплатен Превозот Симпатична Миленичиња Џемпер Божиќ Шари Дизајн Куче Облека Кутре Џемпер Моден Облека за Кучиња & Мачки

Бесплатен Превозот Симпатична Миленичиња Џемпер Божиќ Шари Дизајн Куче Облека Кутре Џемпер Моден Облека за

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %
Од стока


Симпатична Миленичиња Џемпер Божиќ Шари Дизајн Куче Облека
Големина На Табелата :
(ве молиме дозволено 1-3cm грешка причинета од страна на мерење)
Ако сакате повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница.Ви благодариме!
Ние нудиме професионална милениче производи и добри услуги. Ние поддршка на мали трговија на големо и пад на превозот.
- Почитување на нашиот сопствен бренд и оригиналните, не се обезбеди Генерација на производство.
Ние се со цел да се обезбеди добар квалитет и услуга. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе ви даде одговор во 24hours.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам.
На Зачувам услуга на Aliexpress се напојува со ALIpay.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и
плаќањето е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
Пратката ќе се организира испорака за вас во рок од 3-7 работни дена по уплатата.
Ние препорачуваме испорака на стоки од воздухопловната (ако производи тежина помалку од 2 KG), или ЕМС (ако производи за губење на повеќе од 2 KG)
Бидејќи воздухопловната и EMS е поевтина од DHL, FEDEX и ПРОЗОРЦИ.
Ако за некои од причините што ги примате било кој од нашите производи оштетени од превозот, или некои други пропустот, ние ќе бидеме среќни да го замени тоа бесплатно.
Клиентот треба плати врати превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе бидеме СРЕЌНИ да ви помогнат во било кој начин.
Ние ќе го цениме можете да ни се јавите во однос на сите прашања пред да замине ни ПОВРАТНИ информации ако не сте задоволни со било кој од нашите производи.

R

Додатоци на производи