.

.

Animal моделот Куче Кревет & Софи Милениче кинолошки памук платно Теди гнездо Перница и се покрива вклучени

Animal моделот Куче Кревет & Софи Милениче кинолошки памук платно Теди гнездо Перница и се покрива вклучени

DEN 1343.52
Од стока


Animal моделот Куче Кревет Милениче кинолошки памук платно Теди гнездо 3 Бои
Перница и кревет покрие вклучени
Материјал : Површината памук платно
внатрешниот : Поставата нови не-плетени ткаенини
фил : со висок квалитет бисер памук
S : 50 X40 X20 CM 1kgs
М : 65 X50 X20 CM 2kgs
Карактеристики : трајни носат и залак,Vetilation,во прилог tomites,deodorant,брзо
сушење,Не држи коса, мост нема статични, силна пропустливост,не исчезнува, не намалување
после миење,На кој се одвојува патент,Може да се измијат,бактерии
S : 50 X40 X20 CM 1kgs
М : 65 X50 X20 CM 2kgs

Големина:
50X40X20CM 1kgs, 65X50X20CM 2kgs
Тип:
Кучиња
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Шема:
Животните
Функција:
Отстранлив Капак
Тип На Објект:
Спиење Душеци
Тежина:
1~2kgs
Материјал:
100% Памук
Број На Модел На:
C35
Бренд Име:
FGHGF
Големина S 50X40X20CM:
достапни за 1.5 килограми домашни миленици
Големина M 65X50X20CM:
достапни за 7.5 килограми домашни миленици
Материјал:
Површината памук платно
R

Додатоци на производи