.

.

3 Предмети Сет 18 Инчен Американска Девојка Кукла Облека, Фармерки Грб +сатира +бела Кошула за 43cm Zapf Бебе Кукли Одговараат Носат

3 Предмети Сет 18 Инчен Американска Девојка Кукла Облека, Фармерки Грб +сатира +бела Кошула за 43cm Zapf Бебе

DEN 189.00
DEN 207.36
-9 %
Од стока


3 предмети сет= вест(Грбот )+кошула+ здолниште
Не вклучувајќи кукла и чевли

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Форма:
1/3
Димензии:
за кукла 43-45СМ
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Број На Модел На:
0356
Предупредување:
за возраст 3+
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Начин на живот
R

Додатоци на производи