.

.

Нови Пристигнување 30cm Растенија vs Zombies 2 PVZ Делфин Зомби Rider Кадифен Играчки Мека Полнети Играчки Кукла за Деца Деца Божиќ Подароци

Нови Пристигнување 30cm Растенија vs Zombies 2 PVZ Делфин Зомби Rider Кадифен Играчки Мека Полнети Играчки

DEN 283.00
DEN 297.60
-5 %
Од стока

Нови Пристигнување 30cm Растенија vs Зомби PVZ 2 Пилешко Wrangler Зомби Кадифен Играчки Мека Полнети Играчки Кукла за Деца Деца Божиќ Подароци Име на Производ : Растенија VS Zombies 2 Кадифен Тема : Пилешко Wrangler Зомби Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Кадифен Димензии : 30cm Боја : Multicolor Пакет : OPP Вреќа

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
растенија vs зомби кадифен
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
No
Материјал:
Кадифен
Бренд Име:
Foxfigures
Животни:
PVZ 2 Растенија
боја:
multicolor
Димензии:
30cm
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
Растенија VS Зомби 2 Кадифен
Име:
Растенија VS Зомби PVZ
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип На Објект:
Делфин Зомби Rider Кадифен
Тип:
pvz играчки
Стил:
Растенија vs Зомби Кадифен Играчки
Пакет:
OPP вреќа
R

Додатоци на производи