.

.

Pixar Филм ДО Кадифен Играчки 20cm Russell & Carl Fredrickse Кадифен Играчки Кукла Мека Полнети Играчки за Деца Деца Божиќ Подарок

Pixar Филм ДО Кадифен Играчки 20cm Russell & Carl Fredrickse Кадифен Играчки Кукла Мека Полнети Играчки за

DEN 287.00
DEN 312.00
-8 %
Од стока

Pixar Филм ДО Кадифен Играчки 20cm Russell & Carl Fredrickse Кадифен Играчки Кукла Мека Полнети Играчки за Деца Деца Божиќ Подарок Име на Производ : Филм ДО Кадифен Тема : Russell & Carl Fredrickse Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Кадифен Големина : 20cm Боја : Multicolor Пакет : OPP Вреќа

Бренд Име:
Foxfigures
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Димензии:
20cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Број На Модел На:
ДО Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
боја:
multicolor
Димензии:
20cm
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
UP
Име:
Russell & Carl Fredrickse
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип На Објект:
ДО Кадифен
Пакет:
OPP вреќа
Тип:
Russell Кадифен Играчки
Стил:
Russell Кадифен
R

Додатоци на производи