.

.

Цртан филм Животинско Играчка еднорог мачка кадифен мека перница еднорог коњ перница кадифен играчки Нов стил кукла

Цртан филм Животинско Играчка еднорог мачка кадифен мека перница еднорог коњ перница кадифен играчки Нов стил

DEN 384.00
DEN 697.44
-45 %
Од стока


Прирачник мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm во грешка, ви благодариме за вашето разбирање, најдобри желби!
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !

Висина:
еднорог коњ 55cm, мачка 60cm, сладоледи 60см
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
коњ
Бренд Име:
YESFEIER
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
ванг jiao
Материјал:
Кадифен
Форма:
Кадифен перница
Карактеристики:
Мека
R

Додатоци на производи