.

.

22cm Игра Neko Atsume Симпатична Мачка Кадифен Играчки Бела Мачка Кадифен Играчки Мека Препарирани Животни Играчки Кукла за Деца Деца Божиќ Подароци

22cm Игра Neko Atsume Симпатична Мачка Кадифен Играчки Бела Мачка Кадифен Играчки Мека Препарирани Животни

DEN 235.00
DEN 255.84
-8 %
Од стока

22cm Игра Neko Atsume Симпатична Мачка Кадифен Играчки Бела Мачка Кадифен Играчки Мека Препарирани Животни Играчки Кукла за Деца Деца Божиќ Подароци Име на Производ : Neko Atsume Кадифен Тема : Neko Atsume Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Кадифен Големина : 22cm Боја : Бела Пакет : OPP Вреќа

Бренд Име:
Foxfigures
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Димензии:
22cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Број На Модел На:
Neko Atsume Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
боја:
Бела
Димензии:
22cm
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
Neko Atsume
Име:
бела мачка
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип На Објект:
Neko Atsume Кадифен
Пакет:
OPP вреќа
Тип:
Neko Atsume Кадифен Играчки
Стил:
Neko Atsume Мачка Кадифен
R

Додатоци на производи