.

.

полнети животни 35cm кадифен симулација пингвин играчка bowtie пингвин кукла подарок w3156

полнети животни 35cm кадифен симулација пингвин играчка bowtie пингвин кукла подарок w3156

DEN 1247.00
DEN 2352.00
-47 %
Од стока


објектот е околу 35 см кадифен играчки , едно парче
1 cm =0.3937 инчен
имаме пет димензии : 13cm, 15см ,20cm, 25cm и 35cm
ако ви се допаѓа други големини, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате ги со себе од продавница .
ние брод предмети на светот
ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .
22494103342
23754908757

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Пингвин
Број На Модел На:
t55
Форма:
Животните
Тема:
Играчка
Димензии:
35cm
Големина:
30-50cm
R

Додатоци на производи