.

.

Нерѓосувачки Челик Кафе Филтер Dripper Двоен Слој Кафуле Кујнски Алатки Мрежа Филтер Прелива Преку Конус Хартија Домашна Подготовка

Нерѓосувачки Челик Кафе Филтер Dripper Двоен Слој Кафуле Кујнски Алатки Мрежа Филтер Прелива Преку Конус Хартија

DEN 282.00
DEN 469.44
-40 %
Од стока


Функција
1.Двоен слој од нерѓосувачки челик, нето. Внатрешниот нето-е од не ' рѓосувачки челик предиво нето, може да филтер за 99.9% од кафе;
Надворешниот нето-е од нерѓосувачки челик круг дупка нето, во комбинација со внатрешните нето, поефикасно филтер кафе.
2.Силиконски анти-жешка справи.
3.Лесно да се чисти и обновливи.
4.Нема потреба за филтер хартија.
Спецификации
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Топ Дијаметар : 102mm
Висина : 62mm
Се справи со : 16mm
Дното Дијаметар : 30мм
За 1-2 лице
Пакет се вклучени :
1 x Двојно-layer кафематот Филтер

Број На Модел На:
SKU552242
Тип:
Кафематот Делови
R

Додатоци на производи