.

.

НОВИ бавно juicers мешавина делови опрема за hurom ХГ-300 SJ-300 SJ-500 SJ-600 SJ-700 ЈП-600 CC-600 ТИ-600 HU-100 HU-200 HU-300 HU-40

НОВИ бавно juicers мешавина делови опрема за hurom ХГ-300 SJ-300 SJ-500 SJ-600 SJ-700 ЈП-600 CC-600 ТИ-600

DEN 445.00
DEN 593.76
-25 %
Од стока


НОВИ бавно juicers мешавина делови опрема за hurom ХГ-300 SJ-300 SJ-500 SJ-600 SJ-700 ЈП-600 CC-600 ТИ-600 HU-100 HU-200 HU-300 HU-40 Сосема нов никогаш не се користи Одговара модел : за hurom ХГ-300 SJ-300 SJ-500 SJ-600 SJ-700 ЈП-600 CC-600 ТИ-600 HU-100 HU-200 HU-300 HU-400 HU-500 HU-700 THF-660 За сите една Генерација тип Вклучуваат : 1pcs опрема + 1 Pcs завртка + 1 Pcs Гума приклучок

Тип:
Морнар Делови
Број На Модел На:
ХГ-300 SJ-300 SJ-500 SJ-600 SJ-700 ЈП-600 CC-600 ТИ-600 HU-100 HU-200
R

Додатоци на производи