.

.

Бакар брзо отворање на устата вода тапа потоне устата устата една ладна вода тапа бања прибор фабрика директни трговија на големо

Бакар брзо отворање на устата вода тапа потоне устата устата една ладна вода тапа бања прибор фабрика директни

DEN 352.32
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
9.29
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
No
R

Додатоци на производи