.

.

Бесплатен превозот Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик кујнски мијалник 3мм дебели топла продаде обичните една година се водат допрете 61x46 CM

Бесплатен превозот Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик кујнски мијалник 3мм дебели топла продаде обичните

DEN 19008.00
DEN 38016.00
-50 %
Од стока


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 9 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Вода дренажа 5.Канализација цевка 6.Сапун Фармацевт 7.Водовод*2 Ладно . Жешка
8 Knife полица


Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
61x46 CM
JR:
839/939
кодот на производот:
TANGWUK
R

Додатоци на производи