.

.

Фабрика директни 35mm висока заеднички вентил гајтанот 35 керамички гајтанот 35 еден затворен керамички гајтанот

Фабрика директни 35mm висока заеднички вентил гајтанот 35 керамички гајтанот 35 еден затворен керамички гајтанот

DEN 287.52
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Бренд Име:
Vidric
Број На Модел На:
C35G
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Вентил
R

Додатоци на производи