.

.

Рафиниран бакар садови кујна миксер тапа топла и ладна ротирачки тапа санитарија фабрика директен маркетинг работи

Рафиниран бакар садови кујна миксер тапа топла и ладна ротирачки тапа санитарија фабрика директен маркетинг

DEN 855.36
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
9.29
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
No
R

Додатоци на производи