.

.

Бакарни садови кујна мешање вентил тапа топла и ладна 360 степени ротирачки тапа санитарија фабрика директни

Бакарни садови кујна мешање вентил тапа топла и ладна 360 степени ротирачки тапа санитарија фабрика директни

DEN 1135.20
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Бренд Име:
Vidric
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно & Топла Вода:
No
Функција:
Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
9.29-1.73 kg
Rotatable Или Не:
Опремени
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
R

Додатоци на производи