.

.

Новиот chrome се повлече од кујната тапа плоштадот месинг кујна миксер потоне тапа миксер кујна чешми се повлече од кујната допрете MJ5555

Новиот chrome се повлече од кујната тапа плоштадот месинг кујна миксер потоне тапа миксер кујна чешми се повлече

DEN 4896.00
DEN 7771.68
-37 %
Од стока


Вклучуваат ладна и топла црево цевки

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
MJ5555
Површински Третман:
Полиран
Бренд Име:
Мајк И Џејк
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
R

Додатоци на производи