.

.

Фабрика директни 35mm рамна нога лер обратна гајтанот обратна керамички гајтанот анти-отворете керамички гајтанот

Фабрика директни 35mm рамна нога лер обратна гајтанот обратна керамички гајтанот анти-отворете керамички гајтанот

DEN 255.36
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Број На Модел На:
C35PK2-F
Бренд Име:
Vidric
Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Вентил
R

Додатоци на производи