.

.

Производителите на големо 40mm висока надморска височина воздух гајтанот под затворање на вода тапа гајтанот гајтанот пластични керамички гајтанот

Производителите на големо 40mm висока надморска височина воздух гајтанот под затворање на вода тапа гајтанот

DEN 260.64
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Број На Модел На:
C40GK
Бренд Име:
Vidric
Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Вентил
R

Додатоци на производи