.

.

мулти - функционални бакар вода - спасување туш поставува автоматски Sheung Шуи контролирана температура од дожд туш спреј поставува

мулти - функционални бакар вода - спасување туш поставува автоматски Sheung Шуи контролирана температура од

DEN 2707.20
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
9.28
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Dual Носителот Двојна Дупка
Ладно & Топла Вода:
Yes
R

Додатоци на производи