.

.

тапа вентил 22 mm вода гајтанот две дупка цела гајтанот 22MM гајтанот и хидраулични вентили гајтанот

тапа вентил 22 mm вода гајтанот две дупка цела гајтанот 22MM гајтанот и хидраулични вентили гајтанот

DEN 287.52
Од стока


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно
кој ви треба , pls додади белешка , ви благодарам многу !
22mm diametre

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Број На Модел На:
C22F-90 C22F-12 C22F-180
Бренд Име:
Vidric
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Вентил
R

Додатоци на производи