.

.

5000 Парчиња / Картон Големина 2 Празни Одделени Желатин Капсули Црвено&Жолта боја

5000 Парчиња / Картон Големина 2 Празни Одделени Желатин Капсули Црвено&Жолта боја

DEN 2299.20
Од стока

5000 Парчиња / Картон Големина 2 Празни Одделени Желатин Капсули Црвено&Жолта боја
Совети :
1.Ние ќе ја испратите вашата парцели со DHL,EMS и Fedex.Пратката ќе се земе 4-10 дена.
2.Ве молиме оставете порака за да ни каже на големината на капсула и вид на капсула ви треба,одделени една или се приклучи на еден?
3.Ве молиме оставете порака или пратете ми на мејл ако имате било какви прашања.
Многу благодарам.
Предности на Нашите Капсули :
1. Суров материјал од нашите капсулите се произведени од страна на Rousselot, светот најголемиот снабдувач на желатин, што го прави нашиот капсули healhty, температурата отпорни, отпорни на влага, и лесно да се апсорбира.
2. Големини и бои на капсули ние нудиме многу повеќе се различни од другите производители, кои му дава на нашите клиенти многу повеќе опции.
3. Процесот на производство се исполнат GMP стандардот и обезбеди капсули се не-загадување и здрави.
Основни Детали Капсула големина : #2 Боја : Црвено & Жолта Суров материјал : 100% Говеда Темп. состојба : 15-25 C Влажност состојба : 35-65% Истекот датум : 2020
Опис на производот Природни капсули се дизајнирани да се одржи било каков вид на лек - билки, витамини и други материи. 100% се СКРИЕ Говеда. Карактеристики · Фармацевтско одделение празни желатин капсули добиени од говеда суровини извори од БФБ слободни 100% КРИЈАТ Говеда .
· Халал заверена и прегледани. Информации за производот Ние производство Празни Тешко Желатин Капсули во големина 000,00, 0, 1, 2, 3, 4,5. Безбедносни Информации · не се пополни капсули со било течна суспензија, бидејќи тие ќе се распушти пред потрошувачка
· Чувајте ги подалеку од директна сончева светлина, топла вода и високите температури .
· Дози зависи од прав и лекови кои капсулата е исполнет со, и барања.

R

Додатоци на производи