.

.

6*0.78*0.2 инчен резерви Апекс острилка острило Супериорен Замени Острат камен 800 до 10000 Острилка Систем Graver

6*0.78*0.2 инчен резерви Апекс острилка острило Супериорен Замени Острат камен 800 до 10000 Острилка Систем

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Од стока

Острат воденичен камен Острило Полирање Камен Ронки 800 до 10000 Острилка Систем Graver Острат Алатка ве Молиме да обрнете внимание на големината.и ронки 600# бор карбид 800# бор карбид 1500# црн дијамант 3000# Црвено рубин OIlstone 6000# Зелени дијамант oilttone 8000# бела Гем Oilstone 10000# Nuture ахат Oilstone (Можеме да се држиме пластична база за да се слободни , ако ти треба , те молам кажи ми ) Пакет вклучувајќи 1 buc на камен
Големина 150*20*5mm / 6*0.78*0.2 инч

боја:
800 стискам 1 парче, 1500 стискам 1 парче, 3000 стискам 1 парче, 6000 стискам 1 парче, 8000 стискам 1 парче, 10000 стискам 1 парче, 240 стискам 1 парче, 600 стискам 1 парче
Тип:
Sharpeners
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
800-10000
Бренд Име:
Sy алатки
Метал Тип:
oilstone
R

Додатоци на производи