.

.

6*0.78*0.2 инчен резерви Апекс острилка острило Супериорен Замени Острат камен 800 до 10000 Острилка Систем Graver

6*0.78*0.2 инчен резерви Апекс острилка острило Супериорен Замени Острат камен 800 до 10000 Острилка Систем

DEN 172.00
DEN 191.52
-10 %
Од стока

Острат воденичен камен Острило Полирање Камен Ронки 800 до 10000 Острилка Систем Graver Острат Алатка ве Молиме да обрнете внимание на големината.и ронки 600# бор карбид 800# бор карбид 1500# црн дијамант 3000# Црвено рубин OIlstone 6000# Зелени дијамант oilttone 8000# бела Гем Oilstone 10000# Nuture ахат Oilstone (Можеме да се држиме пластична база за да се слободни , ако ти треба , те молам кажи ми ) Пакет вклучувајќи 1 buc на камен
Големина 150*20*5mm / 6*0.78*0.2 инч

R

Додатоци на производи