.

.

19V 3.33 НА 65W 7.4*5.0 mm Лаптоп AC Адаптер за HP T610 Завист 4 Завист 6 PPP009C 677774-002 609939-001 A065R00DL Таблета Моќ Конектор

19V 3.33 НА 65W 7.4*5.0 mm Лаптоп AC Адаптер за HP T610 Завист 4 Завист 6 PPP009C 677774-002 609939-001 A065R00DL

DEN 992.00
DEN 1055.04
-6 %
Од стока


19 V 3.33 НА 65 W 7.4*5.0 mm Лаптоп AC Адаптер за HP T610 Завист 4 Завист 6 PPP009 C 677774-002 609939-001 A065 R00 DL Таблета Моќ Конектор
Влез : 100-240 V 50-60 Hz (за светот употреба)
Излез : 19.5 V 3.33 А,65 W
DC Приклучок : 7.4*5.0 mm
Излез : 3-prong
Приклучок за кабелот за напојување : САД/ велика БРИТАНИЈА/ ЕУ/ AU plug факултативна
Гаранција : 12 месеци
Статус : Brand new original & вистински
Пакетот вклучува : 1x AC полнач за батерии 1x Приклучок за кабелот
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
1. 100% оригинални производство на компатибилни, загарантирана за да се исполнат/надмине ОЕМ спецификации
2. Кориснички Цел може да биде прифатливо
3. Одличен квалитет и најдобра цена со добра услуга
4. Високи перформанси
5. Точни и брза испорака
PCB одбор дизајн :
Overcharge заштита
Над-испуштање заштита
Во текот температура заштита
Прекуструјна заштита
Overvoltage Заштита
Краток спој заштита
TPC-LA58,TPC-CA58, TPC-DA58, ADP-65 PD ТА ,PPP009 C , 677774-002 , 609939-001 , A065 R00 DL
за HP T610 Серија Лаптоп
за HP ЗАВИСТ 4/6 Серија Ultraportable Лаптоп
за HP Павилјон 14-b000
за HP Павилјон 14-b002eo
за HP Павилјон 14-b002sa
за HP Павилјон 14-b002sx
за HP Павилјон 14-b003ea
за HP Павилјон 14-b003sa
за HP Павилјон 14-b003tx
Answer : ___________________________ Note : Не се сите модели се наведени.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
RongTop
Компатибилен Бренд:
за hp
Број На Модел На:
PPP009C
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
3.33 на
Излез:
19V 3.33 НА 65W
dc совети:
7.4*5.0 mm
излез:
3-Prong
Компатибилен Дел Број:
PPP009C , 677774-002 , 609939-001 , A065R00DL
Компатибилен Лаптоп Модели:
за HP T610 Завист 4 Завист 6 Лаптоп
R

Додатоци на производи