.

.

19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер ADP-90AH ИО 310-9438 за Dell Inspiron SE 7520 17 1764 3721 3737 5721 5737

19.5 V 4.62 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер ADP-90AH ИО 310-9438 за Dell Inspiron SE 7520 17 1764 3721 3737

DEN 670.08
Од стока

19.5 V 4.62 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер ADP-90 AH ИО 310-9438 за Dell Inspiron SE 7520 17 1764 3721 3737 5721 5737 Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Излезниот Напон:
19.5 V
Број На Модел На:
ADP-90AH
Излезна Струја:
4.62 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите
R

Додатоци на производи