.

.

TPU Тастатура Заштитник Покритие за Lenovo ThinkPad E430 E430C E435 E330 E335 E445 E435 S430 L330 T430U

TPU Тастатура Заштитник Покритие за Lenovo ThinkPad E430 E430C E435 E330 E335 E445 E435 S430 L330 T430U

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %
Од стока

Антибактериски TPU Тастатура Заштитник на Кожата Капак (NB013)
Answer : ___________________________ Note : Нашата Тастатура Заштитник на кожата поддршка на САД/Engilsh верзија на тастатурата,
НЕ ги поддржуваат Европа верзија тастатура која голем "Внесете" како "7".
Производ карактеристики : Материјал : Висок Квалитет на Термопластични Urthanes (TPU). Wsterproof, dustproof, кршење-доказ, висока пропустливост на воздух. Мерки 0.18 милиметри тенок, совршен handfeel, да се ослободи од пишување звук. висока прецизност форма одговара на тастатура копчиња. лесно да се мијат, здрава и животната средина.
Како да го Користите : Исчисти вашиот лаптоп тастатура. Slowoy се држи до вашиот keyborad, бидете сигурни дека тоа тесно натпревар. Стап Двојно страна sitckers за посебна тастатура. Лизгајте го исклучите двострано лепило,се држи на тастатурата маска, отлепвам бела ослободување на хартија и да ја поправите на лаптоп.
TPU материјал насоки :
TPU е флексибилен полимер материјал и неговото целосно име е Термопластични Полиуретан.
Познат како 21-от век, е нов тип на еколошки материјал, TUP специјални молекуларна структура го прави имаат одлични физички функции, како што се флексибилноста, носат-отпор, сила, цврстина, продолжување и температура адаптибилност и така натаму. Тоа е широко се користи во воздушната индустрија. Поради особениот не-токсични, пропустливост на вода, масло-отпор, водоотпорност и мувла - отпор, TPU е широко се користи во медицинската индустрија.
Љубезно Потсетување : Тастатура поклопецот е consunable, предлагам да се обнови по користење
6-12 monthes.
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
2. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
3. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.
4. Сите Пратки од Воздухопловната БЕЗ Дополнителни Трошоци.
5. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
1. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст. Очигледно голема!
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!

Бренд Име:
KH
Производи Статус:
Акции
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
Дебелина:
0.18 mm
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
Yes
Материјал:
TPU
R

Додатоци на производи