.

.

Бренд Нови Бели Лаптоп, Лаптоп Тастатура 81-31105001-31 K070278B1 За SONY VAIO VGN-N VGN N серија (Шпанија)

Бренд Нови Бели Лаптоп, Лаптоп Тастатура 81-31105001-31 K070278B1 За SONY VAIO VGN-N VGN N серија (Шпанија)

DEN 765.60
Од стока


Опис Мобилен Windows тастатура (Црна) - Индустриски стандард целосна презентација на изгледот, интегриран нумеричката тастатура, инстант-пристап hotkeys - Вклучува лента кабел (Шпанија)
Дел Број : 81-31105001-31 K070278 B1
Објектот Боја : Бела
Тастатура Јазик : Шпанија
Гаранција : 6 Месеци
Објектот Состојба : Brand new првично 100% Working100% & Електронската индустрија за пакување
Пакетот Вклучува :
1x 81-31105001-31 Лаптоп Тастатура
Компатибилни Модели (не за сите модели наведени) : За SONY VAIO VGN-N P. S : ве Молиме проверете внимателно пред да го купите, и да се споредат нашите вистински фото : Превозот Превозот вклучува осигурување Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Услови за продажба на 30-Ден Гаранција Политика : Сите клиенти мора да кликнете на враќање линкот подолу пред испраќање на било кој објект назад за да ми се Врати превозот се платени од страна на купувачот, а не е надоместени По приемот на објектот и завршување на нашата инспекција, враќање на парите или замена ќе бидат обработени. Ако цел е да се најде неисправни, ние или може да се даде на целосна наплата (со ИСКЛУЧОК на превозот и ракувањето со обвиненија), или замена без дополнителни трошоци. Доколку наредбата не е пронајден да се неисправни и ние признавање на правото на враќање на средствата, ние ќе рефундирање на 80% од набавната цена (20% restock такса). Нашата гаранција не се применува на производи кои биле злоупотребени, модифицирани, поправена, оштетени или злоупотребени од страна на секој Ние го задржува правото како крајни орган на тоа дали производите треба да бидат заменети или вратени Ние нема да бидат одговорни за каква било случајни, индиректни, последователни, или штети од каква било природа кои произлегуваат од продажба на производот на ВНИМАНИЕТО на : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, па можеме да се обидеме и да ги реши сите прашања може да имате & ПРОДОЛЖЕНАТА ГАРАНЦИЈА се НУДАТ. Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС за повеќе информации Контактирајте со Нас Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме ни e-mail Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници) За пост купување помош или информации, ве молиме e-mail

R

Додатоци на производи